Kas gali gauti greitą paskolą?

Kas gali gauti greitą paskolą? Paskolų bendrovės yra nustačiusios itin griežtas skolinimosi sąlygas, bet čia labiausiai reikėtų akcentuot įstatymų pakeitimus, nes būtent dėl jų šios įmonės privalėjo keisti kreditų išdavimo tvarką. Šioms greitųjų paskolų bendrovėms privalu kruopščiai analizuoti kiekvieno kliento finansinę situaciją, todėl paraiškos pateikimo metu klientas turi pateikti gana nemažai duomenų apie save. Tarp tų duomenų turi būti tiek kontaktinė, tiek asmeninė informacija, kuri parodytų, jog klientas gali laiku vykdyti savo būsimus įsipareigojimus. Dabar ne visi asmenys gali imti paskolą iš šių įmonių – yra tam tikri reikalavimai, kurių būtina laikytis.

Kas gali gauti greitą paskolą?

Kas gali gauti greitą paskolą?

Greita paskola negali būti suteikta asmeniui, kurio pajamos yra mažesnės nei reikalauja tvarka. Tai reiškia, kad kiekvienas klientas turi gauti tiek pajamų, jog jos būtų pakankamos kai ateis metas sumokėti įmoką. Jeigu per mėnesį jūs gaunate tiek pajamų, kad atskaičius buitines išlaidas lieka vos keli eurai, faktas, kad joks kredito tiekėjas jums paskolos suteikti jokiu būdu negalės, nes kitaip jis būtų laikomas pažeidusiu atsakingo skolinimo principus. Už tokius pažeidimus kreditų bendrovės yra skaudžiai baudžiamos – baudos siekia nuo kelių iki keliolikos tūkstančių eurų. Tad, vargu ar kokia nors kredito bendrovė rizikuos savo turimu biudžetu vardan kelių eurų uždirbimo ir neaiškios reputacijos asmens.

Naudinga pasidomėti:

Papildomi reikalavimai

Taip pat yra ir kitų reikalavimų, kurių privalo laikytis tiek patys klientai, tiek ir kredito bendrovės. Jums reikia žinoti tai, kad esamos pajamos ir turimi įsipareigojimai yra pagrindinis rodiklis, kuris nustato ar jums paskola gali būti suteikiama. Jūs negalite gauti kredito jeigu:

  • Esate įsiskolinę ir negrąžinę ankstesnių paskolų kitoms finansų įstatomos. Jeigu jūs dar prieš kelis mėnesius vėlavote ir iki šiol nesugebėjote visiškai atsiskaityti su kažkuria kredito bendrove, tai jūs tikrai paskolos nebegausite.
  • Jūsų pajamos yra tokios mažos, kad kredito įmokoms padengti jūs neturėtumėte nei cento. Tas pats taikoma ir su 40 procentų pajamų principu. Tai reiškia, kad jeigu tiek procentų jūsų pajamų skiriama kredito įmokų dengimui, tada naujos paskolos gauti negalite.
  • Esate nesumokėję kažkokiai lizingo bendrovei ar tiesiog nesumokėjote už komunalinius mokesčius. Tokie įsiskolinimai yra registruojami, tad dėl jų jūs negalėsite gauti kredito.