Dabar greita paskola – be palūkanų!

Greita paskola be palūkanų. Šiuo metu greita paskola be palūkanų yra suteikiama tiems vartotojams, kurie yra laikomi naujais klientais. Jeigu ieškote galimybės pasiskolinti nemokant jokių mokesčių, jums reikėtų pasidomėti kurios bendrovės siūlo naujiems klientams pirmo nemokamo kredito akciją.

Greita paskola be palūkanų

Greita paskola be palūkanų

Žinoma, skolintis nemokamai galima ir kitais atvejais – pasinaudojus išskirtiniais pasiūlymais. Ne visada paskolos be palūkanų yra suteikiamos tik 30 dienų, kartais tie terminai gali būti ir ilgesni – viskas priklauso nuo kreditoriaus. Paskola be palūkanų įprastai siūloma pasinaudoti tik naujiems klientams, bet pastebima, kad artėjant šventėms, nemaža dalis kredito bendrovių siūlo įvairias akcijas, per kurias ir jau esami klientai gali pasinaudoti nemokamos paskolos pasiūlymais ribotam laikui.

Naudinga pasidomėti:

Pasirinkimas iš ko skolintis geriau

Pirmiausia siūlytume rinktis tas įmones, kurios yra laikomos didžiausiomis. Tai būtų ilgalaikius kreditus internetu teikiančios bendrovės. Būtent jos pasižymi dažnais akcijų pasiūlymais, per kuriuos galite sutaupyti gana nemažai. Greita paskola be palūkanų dažniausiai yra suteikiama šiose įmonėse, ir kaip minėjome, tas laikotarpis svyruoja nuo vieno iki trijų mėnesių. Trumpalaikius kreditus teikiančios bendrovės dažniausiai leidžia gauti pirmą paskolą nemokamai tik 30 dienų laikotarpiui, bet tos bendrovės, kurios skolina ilgiems laikotarpiams, nemokamai paskola leidžia pasinaudoti nuo dviejų ik trijų mėnesių. Jums reikia ieškoti specializuotų bendrovių, kurios galėtų pasiūlyti šias nuolaidas.

Naujiems klientams – nemokamos paskolos

Ilgalaikes paskolas teikiančios įmonės nemokamos paskolos pasiūlymus pateikia naujiems klientams.  Tad jeigu skolinatės pirmą kartą, turėtumėte ieškoti šių akcijų, nes jos vis dar galioja. Vienos bendrovės leidžia gauti nemokamą kreditą 60 dienų – per tą laikotarpį jūs glite grąžinti visą pasiskolintą sumą ir nemokėti jokių palūkanų, bet jeigu jau bent dieną praleisite, tada už ją jau bus skaičiuojamos pirmosios palūkanos.

Paskolos grąžinimo atidėjimas

Tos įmonės, kurios siūlo trijų mėnesių nemokamą paskolą, dažniausiai akcentuoja, jog tai yra kredito įmokos atidėjimas. Pirmą paskolos įmoką galima atidėti trims mėnesiams. Bet vėlgi – per tą laikotarpį jūs galite gražinti visą sumą – palūkanos nebus priskaičiuotos. Tai dažniausiai taikoma tose pačiose ilgalaikių paskolų įmonėse. Greita paskola be palūkanų trims mėnesiams tikrai jums praverstų jeigu ieškote finansavimo, tad pasidomėkite kreditų rinka plačiau.